• Arama
  • Menu

Siyahın Elli Tonu (2016) Sinema Filmi

Siyahın Elli Tonu

“Siyahın Elli Tonu”nda, daha önce Brady Bunch karakteriyle akıllarımıza yer etmiş, efsanevi aktör Florence Henderson’un canlandırdığı Mrs. Robinson, tecrübesiz Christian’ı seks tekniklerinin yetersizliği konusunda eleştirerek bir travma yaşamasına sebep olur.

Henderson konu baskın kadını oynamaya geldiğinde hiç geri adım atmayacağını söylüyor. “Yapabileceğim en uzak noktaya kadar zorladım” diye kahkaha atıyor. “Eğer işin içinde Marlon Wayans yoksa bir daha bunu yapmam. İzleyicilerden bazıları benden bu türde bir performans beklemeyeceklerdir, ancak yakın arkadaşlarım bir kahkaha için her şeyi yapacağımı bilirler.”
Bir başka sahnede ise Wayans, tutkulu kadın izleyicilerine bir striptiz gösterisi yapıyor. Christian kalçasını daha iyi çalkayabilmek için yapılan fiziksel eğitimi çok ciddiye alır. “Erkek striptizci sahnesi benim için cennet ile cehennemin birleşimi gibiydi, çünkü her sabaha karşı 3’te uyanmak ve çalışmak zorundaydım.” “En sonunda Striptiz Klübü filminin başrol oyuncusu Channing Tatum’u aradım ve yaptığı işe çok saygı duyduğumu söyledim. Her sabah uyanıp karın kaslarınızı çalıştırıyor ve günde 14 saat çıplak geziyorsunuz. Bu gerçekten zorlayıcı.”
Yönetmen: Michael Tiddes,
Senaryo: ,,
Görüntü Yönetmeni: David Ortkiese ,
Kurgu: Lawrence Jordan ,
Müzik: Jim Dooley ,
Türü: Komedi ,
Dili: İngilizce ,
Yılı: 2016
Süresi: .dk
İngilizce adı: Fifty Shades of Black
Almanca adı: Fifty Shades of Black
Portekizce adı: As Cinquenta Sombras de Black
İtalyanca adı: Cinquanta sbavature di nero
3.54.5


Siyahın Elli Tonu oyuncuları:

Fragmanlar