• Arama
  • Menu

Sadakatsizler (2012) Sinema Filmi

 Sadakatsizler

Sadakatsizler, bir araya gelen yedi Fransız yönetmenin gözünden erkek sadakatsizliği ve bunun sayısız versiyonunu anlatan ve kısa filmler serisinden oluşan eğlenceli bir komedi. Kadın – erkek ilişkilerine erkek yönünden bakan, erkeğin aldatma nedenlerini araştırıp bu nedenlere esprili ve doğal yaklaşan bir senaryoya sahip bir film. Filmin erkek karakterleri duyguları ve hataları ile boğuşurlarken, aynı zamanda birçok saf dürüstlük gösterdikleri sahnelerde yer alıyor.

Filmin her hikâyesi sadakatsiz iki en yakın arkadaşın eğlenceli maceralarını içeriyor. Birinde Fred (Dujardin)eşi ve metresine karşı olan duygularını ayıramıyorken, Greg (Lellouche) her kadını sevdiği için suçluluk duygusu ile yanıyor. Bu olaylardan kafalarını dağıtmak istediklerine karar veren iki arkadaş beraber Las Vegas?a gitmeye karar verir ve bu kararın arkasından maceraları başlar. Bir diğer hikâyede ise Laurent (Dujardin) evden uzak bir konferansa katılarak başıboş dolaşmaya çalışırken, Eric (Lellouche) 19 yaşındaki genç metresinin (Ponsot) sürekli parti yaşam tarzı ile başa çıkmaya çalışır.
Yönetmen: Emmanuelle Bercot, Fred Cavayé, Jean Dujardin, Michel Hazanavicius, Jan Kounen, Eric Lartigau, Gilles Lellouche, Alexandre Courtès,
Senaryo: ,,
Görüntü Yönetmeni: Guillaume Schiffman ,
Kurgu: Anny Danché , Julien Leloup ,
Müzik: Pino D"Angiò , Evgueni Galperine ,
Türü: Komedi ,
Ülke: Fransa ,
Dili: Fransızca ,
Yılı: 2012
Süresi: .dk
İngilizce adı: The Players
Almanca adı: Männer und die Frauen
Fransızca adı: Les infidèles
İspanyolca adı: Los infieles
Portekizce adı: Os Infiéis
İtalyanca adı: Gli infedeli
5.34.7


Sadakatsizler oyuncuları:

Fragmanlar