• Arama
  • Menu

Kuraldışı (2003) Sinema Filmi

Kuraldışı

Basic, 31 Aralık 1999’da fort Clayton’daki Amerikan Ordu üssünde Panama Kanalı’nın hemen yakınlarında geçmektedir. Beth fırtınası üsse çok büyük zarar vermiş, ve Çavuş Nathan West ve emrindeki takım bu fırtana sırasında kaybolmuşlardır. Fakat zaman içinde ortaya fırtınadan çok daha ilginç ve gizemli bir hikaye çıkacaktır.
Tom Hardy, DEA ajanı olarak görev yapan eski bir askerdir. Ve son zamanlarda orduda gittikçe yayılan bir söylentiyi araştırmakla görevlendirilir. Aslında olaylar bir söylentiden daha ötedir… Çavuş Nathan West’in emrinde özel bir birlik olarak eğitilen bir grup asker nefret edilen fakat aynı zamanda da korkulan bir eğitimcidir.Eğitim yaptıkları bölge ise Panama’nın derinlerindeki ormanlardır.
Dunbar (Brain Van Holt), ve ağır yaralı olarak kurtulan ve bir asker oğlu olan Kendall (Giovanni Ribisi) geri dönebilmişlerdir.Fakat her ikisi de Fort Clayton’ın askeri polislerine ve Yüzbaşı Julia Osborne’a (Connie Nielsen) yardımcı olmaya yanaşmamaktadır. Albay Bill Styles (Tim Daly) eski bir arkadaşı ve ikna edici bir tarza sahip bir polis olan Hardy’i konuyu incelemesi için yardıma çağırır.
Yönetmen: John McTiernan,
Senaryo: ,
Görüntü Yönetmeni: Steve Mason ,
Kurgu: George Folsey Jr. ,
Müzik: Klaus Badelt ,
Türü: Aksiyon , Suç , Dram , Gizem , Gerilim ,
Ülke: Almanya , ABD (Amerika) ,
Dili: İngilizce ,
Yılı: 2003
Süresi: .dk
Ödüller: 3 dalda aday oldu .
İngilizce adı: Basic
Almanca adı: Basic - Hinter jeder Lüge eine Wahrheit
Fransızca adı: Formation extrême
İspanyolca adı: Básico y letal
Portekizce adı: Básico
6.54.56.1Filmi satın al.


Kuraldışı oyuncuları:

Fragmanlar