• Arama
  • Menu

Çakallarla Dans (2010) Sinema Filmi

Çakallarla Dans

Büyük bir şirketin muhasebecisi olan servet, gözünü para bürümüş karısının gazına gelerek,şirketin internet hesapları üzerinden hatırı sayılır miktarda bir parayı patronundan çalma planı yapar.

Bu planın bir parçası da en yakın arkadaşı olan gökhan’dır.parayı onun hesabına aktarıp herhangi bir olumsuz durumda suçu onun üzerine yıkacaktır. Diğer iki arkadası da bu hain planin figurani olacaklardır. Ama unuttuğu iki şey vardır; birincisi,kendisi gibi kurnaz ama saf olan arkadaşları, ikincisi ise; çakallık yapmaya çalışırken zaten çakalların alengirli oyunlarının tam ortasında olmaları.

Dört kafadar başlattıkları bu işi ellerine yüzlerine bulaştırır ve başlarına gelmedik komik olay kalmaz. Kısa yoldan para kazanmak uğruna bindikleri geminin dümeni onları, akıllarına bile gelmeyecek çılgın ve eğlenceli bir serüvene sürükler.

Hayatlarını küçük bahislere bağlamış bir grup adam? Kocalarını köşe dönmek uğruna harcayan birkaç kadın? Mahallenin küçük adamlarının sırtından büyük dümenler çeviren çakallar? Son yılların en sıradışı çetesini çökertmek isteyen iki yetenekli genç polis? ve tüm bu hikâyeleri biraraya getiren şey: Kazanma hırsıYönetmen: Murat Seker,
Senaryo: ,,
Görüntü Yönetmeni: Murat Tuncel ,
Kurgu: Lewo ,
Müzik: Serhat Ersöz ,
Türü: Komedi ,
Yılı: 2010
İngilizce adı: Çakallarla Dans
Almanca adı: Çakallarla Dans
Fransızca adı: Çakallarla Dans
İspanyolca adı: Çakallarla Dans
Portekizce adı: Çakallarla Dans
İtalyanca adı: Çakallarla Dans
5.75.3 Wikipedia


Çakallarla Dans oyuncuları: