• Arama
  • Menu

Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi - The House of Magic (2013) Sinema Filmi

Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi  - The House of Magic

Arsız sevimli sokak kedisi Thunder, büyülü ve harika malikaneden içeri adımını attığı anda kendine yeni bir ev bulmuştur.
Terk edilmiş bir yavru kedicik olan Şimşek, fırtınadan kaçıp kendine bir barınak ararken, “Şöhretli Lawrence” olarak da bilinen emekli sihirbaz Lawrence´a ait gizemli bir malikaneye gizlice girer.
Lawrence kendi masal gibi dünyasında birçok farkı hayvan arkadaşı ve bir yandan şarkı söyleyip dans ederken bir yandan da kahvaltı bile hazırlayabilen göz kamaştırıcı otomat ve aygıt arkadaşlarıyla yaşamaktadır.
Lawrence çok geçmeden Şimşek´e evinde hoş karşılandığını hissettirir fakat aksi tavşan Jack ve fare Maggie onu kovdurmak için ellerinden geleni yapmaya koyulurlar. Lawrence ayağını kırıp hastaneye kaldırılınca, emlakçı yeğeni evi satması için onu oyuna getirmeye çalışır. Fakat evin birbirinden enteresan sakinleri, evlerini savunmak için inanılmaz bir plan geliştirirler. Ürkek kedi Şimşek bir kahramana dönüşür ve birbirinden sevimli kahramanlarımız bu sihirler evini Daniel?dan korumak için büyülü bir köşke çevirirler.Yönetmen: Jeremy Degruson, Ben Stassen,
Senaryo: ,,
Müzik: Ramin Djawadi ,
Türü: Macera , Aile ,
Ülke: Belçika ,
Dili: İngilizce , Fransızca , Almanca ,
Yılı: 2013
İngilizce adı: The House of Magic
Almanca adı: Das magische Haus
Fransızca adı: Le Manoir Magique
İtalyanca adı: Il castello magico
6.36.0Filmi satın al.


Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi - The House of Magic oyuncuları:

Fragmanlar